“Ті, що сильні духом”

VII обласна спартакіада “СИЛА ДУХУ”

26 червня 2019 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області на базі тренінгового центру Головного управління національної поліції в Хмельницькій області проведено VII обласну спартакіаду серед потерпілих на виробництві«Сила духу».

У спортивному заході взяли участь 121 учасник Хмельницької області з шести видів спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс та шахи. До участі у спартакіаді було залучено Хмельницьку обласну організацію фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, суддівську колегію.

Ярмолинецький район представляли потерпілі на виробництві: Пюра С.Б. (с. Соколівка), Безносюк О.В. (с. Жилинці), Осташ Ю.М. (с. Томашівка),

Переможцем в спортивних баталіях з армспорту в категорії понад 90 кг став Осташ Юрій, який заняв 3 місце.

Всі учасники обласної спартакіади були нагороджені медалями та грамотами, а переможці – кубками та дипломами.

Переможці спартакіади, які зайняли призові місяця здобули право представляти Хмельниччину у фінальних змаганнях VII Всеукраїнської спартакіади «СИЛА ДУХУ», яка відбудеться в м. Ужгород з 17 – 21 вересня 2019 року на базі спортивного комплексу «Юність».

Проведення спартакіади серед потерпілих на виробництві – яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, сповненим подіями, новими звершеннями і перемогами, гідний кожен громадянин нашої держави. Незалежно від того, хто зайняв призові місця, всі учасники-переможці! Участь в спартакіаді – це вже перемога. Своїми успіхами і досягненнями вони переконливо довели, що сила духу перемагає будь-які життєві труднощі.