Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу “Центр культури та дозвілля” Ярмолинецької районної ради Хмельницької області

Відповідно до рішення Ярмолинецької районної ради   №5 від 27.02.2020 року «Про проведення конкурсу на заміщення посади керівника комунального закладу “Центр культури та дозвілля” Ярмолинецької районної ради Хмельницької області” та відповідно до Порядку призначення і звільнення з посад керівників закладів культури, засновниками яких є Ярмолинецька районна рада    затвердженого рішенням районної ради від 21.06.2019 № 12  оголошується  конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Ярмолинецької районної ради Хмельницької області.

    Загальні вимоги до кандидатів:  вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, вільне володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними рисами, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

  Обмеження щодо кандидатів: керівником закладу культури не може бути призначена особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому порядку, або на яку протягом останнього року накладалось адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління закладом культури.

   Особи, які беруть участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають такі документи:

– заяву з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копію документів, що посвідчує особу, копію документів про вищу освіту;

– два рекомендаційні листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи подаються до Ярмолинецької районної ради у встановлений законом термін. Перелік документів є вичерпним. Особи можуть надавати інші документи, які, на їхню думку, підтверджують професійні чи моральні риси. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність інформації.

На засідання конкурсної комісії кандидатам необхідно підготувати публічну презентацію проекту програми розвитку закладу.

Дата початку приймання документів:   02 березня  2020 року.

Умови та строки проведення конкурсу: за рішенням конкурсної комісії  до участі не допускаються особи, які не відповідають вимогам, зазначеним у Законі України «Про культуру».

Документи приймаються за адресою: 32100, смт Ярмолинці, пл. 600-річчя Ярмолинець 1, загальний відділ  виконавчого апарату районної ради.

За довідками та інформацією звертатися у загальний відділ виконавчого апарату  районної ради за телефоном : 2-34-40.

Конкурс буде проведено 08 квітня 2020 року