ПРОЕКТ

Ярмолинецька  районна  рада

Хмельницька  область

_______________________________________________________________

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я                       

 

від                            2019 року      №

смт  Ярмолинці

Про внесення змін до Положення про оренду

майна спільної власності територіальних громад

Ярмолинецького району у новій редакції

 

Відповідно статті 327 Цивільного кодексу України, пункту 20 частини першої статті 43, частини першою та третьою статті 59, частини четвертої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини другої статті 2, частини другої статті 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 року № 786, розглянувши лист Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта» від 30.08.2019 р. № 19-1976, районна рада вирішила :

  1. Внести зміни до орендних ставок за використання нерухомого майна (додаток № 3 до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад Ярмолинецького району у новій редакції, затвердженого рішенням сесії районної ради від 27 березня 2015 року № 9), а саме:

1.1. Орендні ставки за використання нерухомого майна (додаток № 3 до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад Ярмолинецького району у новій редакції, затвердженого рішенням сесії районної ради від 27 березня 2015 року № 9) доповнити пунктом 33 наступного змісту: «Розміщення суб’єктів господарювання, які надають послуги поштового зв’язку орендна ставка становить одну гривню в рік».

  1. Це рішення набирає чинності з моменту його розміщення на офіційній сторінці Ярмолинецької районної ради в мережі Інтернет.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Лиса Б. М. та постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності, інвестування та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (голова Андрушко В. В.).

Голова ради                                                                                Л. Копицяк