ЯРМОЛИНЕЦЬКА  РАЙОННА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

________________________________________________________________

32100  смт Ярмолинці,  площа 600 – річчя  Ярмолинець1, тел. 2-34-40

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  16 жовтня 2019 року                         № 65 – о

Про скликання 44 ( позачергової) сесії

районної ради VIІ скликання

Керуючись пунктом 1 частини шостої, частиною сьомою статті 55, частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

І. Скликати 44 (позачергову)   сесію районної ради VIІ скликання 18 жовтня  2019 року  о 10 годині в  залі засідань Ярмолинецької селищної ради з наступним порядком денним:

  1. Про закріплення на праві оперативного управління за КНП «Ярмолинецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ярмолинецької районної ради Хмельницької області нерухомого майна спільної власності територіальних громад Ярмолинецького району.
  2. Про надання згоди КНП «Ярмолинецька ЦРЛ» на продаж панелей, які були у використані.
  3. Про угоди між Ярмолинецькою районною радою та сільськими радами на прийняття та передачу іншої субвенції з сільського бюджету районному бюджету.
  4. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
  5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки розташованої за адресою: Хмельницька область Ярмолинецький район, смт. Ярмолинці, площа 600-річчя  Ярмолинець, 1 «А».
  6. Про встановлення тарифів на теплову енергію, що надаються комунальним підприємством «Теплокомуненерго» для установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.
  7. Інші питання

ІІ. На пленарне засідання запросити депутатів обласної ради по виборчих округах № 58, № 59, депутатів районної ради, заступника голови районної державної адміністрації, начальника управління фінансів райдержадміністрації.

III. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови ради Б.Лиса.

 

Голова ради                                                           Л. Копицяк