УКРАЇНА

ЯРМОЛИНЕЦЬКА  РАЙОННА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ   ОБ ЛАСТІ

 

площа 600 річчя  Ярмолинець, 1, смт Ярмолинці, 32100 тел./ факс (03853) 2-34-40,

E-mail: yarmrada@ukr.net  ЄДРПОУ 04060683

Р О З П О Р Я Д Ж Е  Н Н Я

 

від  13 жовтня 2020 року                                                                  № 49  -о

смт Ярмолинці

 

Про скликання 55 (позачергової) сесії

районної ради VIІ скликання

 

Керуючись пунктом 1 частини шостої, частиною сьомою статті 55, частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до пунктів 15.1, 15.5 та 15.6 Регламенту Ярмолинецької районної ради VІІ скликання, затвердженого рішенням 2 сесії районної ради від 24 грудня 2015 року №20 :

І. Скликати п’ятдесят п’яту (позачергову) сесію Ярмолинецької районної ради сьомого скли­кання з 15 жовтня 2020 року та провести пленарне засідання п’ятдесят п’ятої (позачергової)  сесії Ярмолинецької районної ради сьомого скликання 16 жовтня 2020 року о 10 годині, з наступним орієнтовним порядком денним:

 1. Про угоди між Ярмолинецькою районною радою та сільськими радами на прийняття та передачу іншої субвенції з сільських бюджетів районному бюджету.
 2. Звіт про виконання районного бюджету за ІІІ квартал 2020 року.
 3. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
 4. Про встановлення тарифів на теплову енергію, що надаються комунальним підприємством «Теплокомуненерго» для установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.
 5. Про прийняття до спільної власності територіальних громад Ярмолинецького району нежитлового приміщення Перегінської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, розташованого по вул. Чорновола, 7 в с. Перегінка Ярмолинецького району.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с. Солобківці Ярмолинецького району Хмельницької області.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с. Баламутівка Ярмолинецького району Хмельницької області.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці с. Пасічна Ярмолинецького району Хмельницької області.
 9. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад Ярмолинецького району територіальним громадам Ярмолинецького району.
 10. Про поновлення Копицяка Л. Ф. на посаді голови Ярмолинецької районної ради.
 11. Про поновлення Лиса Б. М. на посаді заступника голови Ярмолинецької районної ради.
 12. ІІ.Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що планується для розгляду ради та оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради.

ІІІ. На пленарне засідання запросити депутатів обласної ради по виборчих округах № 58, № 59, депутатів районної ради, голову, заступника голови та начальників відділів райдержадміністрації.

IV. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова ради                                                                                В. Безушко