УКРАЇНА

ЯРМОЛИНЕЦЬКА  РАЙОННА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ   ОБ ЛАСТІ

 

площа 600 річчя  Ярмолинець, 1, смт Ярмолинці, 32100 тел./ факс (03853) 2-34-40,

E-mail: yarmrada@ukr.net  ЄДРПОУ 04060683

Р О З П О Р Я Д Ж Е  Н Н Я

від  09 листопада 2020 року                                                                  № 63  -о

смт Ярмолинці

 

Про скликання 56 (позачергової) сесії

районної ради VIІ скликання

 

Керуючись пунктом 1 частини шостої, частиною сьомою статті 55, частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до пунктів 15.1, 15.5 та 15.6 Регламенту Ярмолинецької районної ради VІІ скликання, затвердженого рішенням 2 сесії районної ради від 24 грудня 2015 року №20 :

І. Скликати п’ятдесят шосту (позачергову) сесію Ярмолинецької районної ради сьомого скли­кання з 11 листопада 2020 року та провести пленарне засідання п’ятдесят шостої (позачергової)  сесії Ярмолинецької районної ради сьомого скликання 12 листопада 2020 року о 10 годині, з наступним орієнтовним порядком денним:

  1. Про Програму забезпечення процесу виконання Ярмолинецькою районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2020 рік в новій редакції.
  2. Про угоди між Ярмолинецькою районною радою та сільськими радами на прийняття та передачу іншої субвенції з сільських бюджетів районному бюджету.
  3. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
  4. Про встановлення тарифів на теплову енергію, що надаються комунальним підприємством «Теплокомуненерго» для установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.
  5. Про вихід із засновників закладів, установ та підприємств, засновниками яких є Ярмолинецька районна рада.
  6. Інші питання.

ІІ.Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що планується для розгляду ради та оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті районної ради.

ІІІ. На пленарне засідання запросити депутатів обласної ради по виборчих округах № 58, № 59, депутатів районної ради, голову, заступника голови та начальників відділів райдержадміністрації.

ІV. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Заступник голови ради                                          І. Баліцький