Ярмолинецька  районна  рада

Хмельницька  область

    ________________________________________________________________

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я               

       

від    01 листопада 2018 року             № 5

смт Ярмолинці

Про встановлення тарифів на послуги теплопостачання, що надаються комунальним підприємством «Теплокомуненерго» для установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання

Відповідно до пункту 37 частини першої статті 43, частини п’ятої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», враховуючи лист КП «Теплокомуненерго» від 31 жовтня  2018 року № 110, районна рада вирішила:

  1. Встановити тарифи на послуги теплопостачання, що надаються комунальним підприємством «Теплокомуненерго» для установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання:

що опалюються твердим паливом (дрова) –

1683,80 грн. за І Гкал. з ПДВ в опалювальний період при наявності приладів обліку теплової енергії;

54,23 грн. за 1 м2 з ПДВ в опалювальний період без наявності приладів обліку теплової енергії.

Рентабельність – 5 %;

що опалюються природним газом –

2005,01 грн. за І Гкал. з ПДВ в опалювальний період при наявності приладів обліку теплової енергії;

64,57 грн. за 1 м2 з ПДВ в опалювальний період без наявності приладів обліку теплової енергії.

Рентабельність – 5 %;

що опалюються твердим паливом (тріска паливна) –

1556,09 грн. за І Гкал. з ПДВ в опалювальний період при наявності приладів обліку теплової енергії;

Рентабельність – 5 %;

  1. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення на офіційному сайті Ярмолинецької районної ради в мережі Інтернет.
  2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Ярмолинецької районної ради від 12 жовтня 2017 р. №1 та від 10.11.2017 №17 «Про встановлення тарифів на послуги теплопостачання, що надаються комунальним підприємством «Теплокомуненерго» для установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Б. Лиса та постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності, інвестування та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району ( голова Андрушко В. В. ).

 

Голова   ради                                                           Л. Копицяк