ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

33 сесії районної ради УІІ скликання

 1. Про інформацію керівника Городоцької місцевої прокуратури «Про діяльність місцевої прокуратури на території Ярмолинецького району упродовж І півріччя 2018 року».
 2. Про угоди між Ярмолинецькою районною радою та сільськими радами на прийняття та передачу іншої субвенції з сільського бюджету  районному бюджету.
 3. Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення процесу виконання Ярмолинецькою районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2018 рік.
 4. Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.
 5. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
 6. Про виконання плану роботи районної ради за І півріччя2018 року та  план роботи районної ради на ІІ півріччя 2018 року.
 7. Про внесення змін до списку присяжних Ярмолинецького районногосуду Хмельницької області.
 1. Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Ярмолинецького району, затвердженого рішенням Ярмолинецької районної ради 31 травня 2013 року № 21.
 2. Про внесення змін до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад Ярмолинецького району у новій редакції.
 3. Про внесення змін до договору оренди землі від 12 червня 2017 року.
 4. Про призначення Слободян Н.В. на посаду завідувача КП «Центральна районна аптека №69» Ярмолинецької районної ради Хмельницької області.
 5. Про розгляд подання Городоцької місцевої прокуратури.
 6. Про погодження штатного розпису комунального підприємства «Теплокомуненерго» Ярмолинецької районної  ради Хмельницької області.
 7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, розташованих на території  Антоновецької сільської ради Ярмолинецького району Хмельницької області.
 8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, розташованих на території Пасічнянської сільської ради Ярмолинецького району Хмельницької області.
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, яка надається в оренду громадянину  Ткачуку Віктору Васильовичу на території  Монастироцької сільської ради Ярмолинецького району Хмельницької області.
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, розташованих на території  Михайлівської сільської ради Ярмолинецького району Хмельницької області.

 

 1. Різне