Паспорт територіальної громади Соколівської сільської ради

П А С П О Р Т

територіальної громади

Соколівської сільської  ради

Ярмолинецького району

1. Адреса

індекс 32153; с. СоколівкаЯрмолинецький район

№ тел./факс 2-52-37 e-mail:______________

 

2. Відстань від сільської ради (км)

До автомагістралі До найближчої залізничної станції До районного центру До обласного центру
 12 км  4 км  25 км

З яким покриттям дорога

Транспортне сполучення:

Кількість рейсів (назвати)

 

 

 

 3. Мережа шляхів

 3.1. Усього комунальних доріг _25,4_ км, з них:

–         з твердим покриттям   2,6  км;

–         асфальтним покриттям ___7,7___ км;

–         ґрунтовим покриттям ___15,1___ км;

–         потребують капітального ремонту___12___ км;

–         наявність тротуарів__6___ км;

–         влаштовано нових тротуарів __-___ км;

–         витрачено коштів у 2011 році на ремонти комунальних доріг___

 

3.2. Усього доріг загального користування ___25,4__ км, з них:

–         з твердим покриттям __2,6___ км;

–         асфальтним покриттям ___7,7___ км

 

3.3. Кількість гідроспоруд __6__, загальна площа __30,1__, з них:

–         в комунальній власності __2___;

–         передані в оренду ___4___

4. Територія 

 

4.1. Загальна площа сільської (селищної) ради _2345,7_ га, в тому числі:

–         земель державної власності ___586,6____ га;

–         земель комунальної власності _______ га;

–         земель приватної власності __1817,28__  га, з них:

– присадибних земель _210,8__га;

– земельних часток (паїв) __1606,48__га;

–         всього власників земельних часток (паїв)_625_

 

4.2. Структура земельного фонду:

–         сільськогосподарські землі __2088,8__ га, в тому числі:

–         земель резерву _129,5__ га;

–         земель запасу __61,25__ га;

–         пасовищ ___41,7__ га;

–         ліси  __33,1__ га;

–         забудовані землі _64__   га;

–         землі водного фонду __33,1__ га: з них:

– за межами населених пунктів_22,2_га (__3__ ставки);

–  в межах населених пунктів__7,9__га  (__3__ ставки);

– в оренді __27,5___;

–   річки, що протікають територією сільської ради (назва)__Ушиця_____;

–   об’єкти природно-заповідного фонду (перелічити)__________________

 

4.3. Розвідані родовища

 

4.4. Родовища корисних копалин, що знаходяться в користуванні суб’єктів підприємницької діяльності:

 

– назва родовища корисних копалин ______________;

– площа гірничого відводу __________ га;

– назва суб’єкта підприємницької діяльності________;

– дата початку використання родовища ____________

 

4.4.         Характеристика населених пунктів

Назва населених пунктів

Площа

(га)

Під забудовою та присадибними ділянками

Кількість

дворів

 

с.Соколівка 2345,7

152,7

682

Всього  2345,7

152,7

682

 

  1. 5.           Населення
Вікові категорії населення

станом на 01.01.2011

станом на 01.01.2012

с. Соколівка

1595

1582

усього населення:

1595

1582

– дітей дошкільного віку

91

95

– дітей шкільного віку

223

188

– громадян пенсійного віку

600

570

Усього на території сільської ради:

1595

1582

дітей дошкільного віку

91

95

дітей шкільного віку

223

188

громадян пенсійного віку

600

570

5.1.  Зайнятість населення

Категорії громадян працездатного віку

станом на

01.01.2011

станом на

01.01.2012

с. Соколівка

1280

 
Кількість працюючих громадян

2

 Кількість громадян працездатного віку, які перебувають на обліку як такі, що шукають роботу

 

5.2. Працевлаштування населення працездатного віку

Всього населення працездатного віку В населених пунктах с/ради

Районний центр

Обласний центр

м. Київ За кордоном

980

 980

92

35

 

 

3 5

 

5.3. Кількісний розподіл робочої сили

С/г виробництво Промисло-вість Будівництво Транспорт Зв’язок Лісове    господарствово Рибальство Торгівля Державна   служба Освіта Охорона здоров’я Культура Приватні підприємці
15 150 180 8 3 1 1 40 18 75 2 2 35

 

5.4 Пільгові категорії населення

Населений пункт Всього ІнвалідиВВв Учасники бойових дій Репресовані Інваліди всіх груп Багатодітні сім’ї Діти багатодітних сімей Діти-інваліди Діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування Одинокі матері
с. Соколівка   8 1 5 15 4

2

5
Всього:   8 1 5 15 4 2 5

6. Основна діяльність

 Соколівської сільської ради

 

6.1. Дата  створення  місцевої ради___1921______

 

6.2. Виборча діяльність

№з/п Назва населеного пункту

Кількість жителів

Кількість виборців
с. Соколівка

1582

1207

Усього

1582

1207

 

6.3.  Результати виборів у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі (31.10.2010 року)

№ з/п

Назви політичних партій, виборчих блоків партій, що набрали найбільше голосів виборців % голосів

1.

Партія Регіонів 65%

2.

6.4.  Результати виборів Президента України (2010 рік)

№ з/п

П І П кандидата, що набрав найбільше голосів виборців %голосів

1.

В.Ф. Янукович 80%

2.

Ю.В.Тимошенко 50%

6.5. Сільський голова               Шевчук Анатолій  Миколайович

– число місяць і рік народження _18.08.1967 ;

– службовий телефон ___2-52-37_____;

– освіта, що і коли закінчив: вища, Кам`янець – Подільський педінтитут

                                                                  ім.  Затонського_;

– спеціальність за освітою _вчитель математики і фізики;

– партійність_________;

– ким висунутий на виборах __самовисунення______;

– сільським головою обраний (дата)_23.11. 2010__;

– обраний___перший______раз.

6.6. Секретар ради             Мамчур  Інна Миколаївна

– число місяць і рік народження _9.06.1977_;

– службовий телефон ___2-52-37_____;

– освіта, що і коли закінчив вища, Кам`янець – Подільський педуніверситет ;

– спеціальність за освітою _ вчитель початкових класів_;

– партійність____член КПУ_____;

– дата обрання секретарем ради__23.11.2010___;

– раніше обирався в _2006_   році.

 

6.7. Апарат ради

з/п

Список

працівників апарату ради

Посада

Освіта

№ телефону

Інші дані

1 Шевчук А.М. Сільський голова вища
2 Мамчур І.М. секретар вища 5-54-79
3 Богач Т.Т. бухгалтер Середня спеціальна 2-52-43
4 Гудзь Л.І. землевпорядник Середня спеціальна
5 Кобильник Г.П. техпрацівник середня
6 Вармінський М.М. сторож середня

 

6.8. Стан приміщення сільської (селищної) ради.

–         наявність (відсутність) власного приміщення_____так________;

–          загальна площа___292кв.м______;

–         приміщення в комунальній власності _так__;

–         перелік кабінетів, інших приміщень____________________;

–         потреба в поточному (капітальному) ремонті___поточному_______;

–         потреба в обладнанні (вказати в якому)_меблі, технічне обладнання____

 

6.8. Склад депутатів ради

Всього:
З них членів партій:
Партія Регіонів

6

ВО «Батьківщина»
Політична партія “Сильна Україна”
Народна Партія

1

Політична партія “Фронт Змін”
ВО «Свобода»
Єдиний Центр

5

УНП
Інші партії (вказати) КПУ

1

Позапартійні

3

   за освітою:                                                                     за віком:

Вища 9

до 30 років

3

незакінчена вища

Від 30 до 60 років

12

середня-спеціальна 5

Старше 60 років

1

Середня 2

 

 

незакінчена середня

 

 

За родом діяльності:

працівників промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку

4

працівників агропромислового комплексу
працівників житлово-комунального господарства
працівників охорони здоров’я

2

працівників освіти, культури

5

працівників місцевого самоврядування

1

працівників місцевих держадміністрацій

1

Пенсіонерів

1

осіб, що не працюють
інших (розкрити)приватні  підприємці

2

 

6.9. Постійні комісії ради

№ з/п

Назва комісії

Кількість депутатів

Прізвище, ім’я, по-батькові голови комісії

Посада та місце роботи голови комісії

1.

Комісія з питань депутатської діяльності та етики дотримання законодавства.

5

Кордаш О.П. лісник

2.

Комісія з питань освіти, охорони здоров`я, культури, спорту, побутового і торговельного обслуговування та соціального захисту населення.

5

Дарійчук М.С. Вчитель Соколівської ЗОШ  1-3ст

3.

Комісія з питань планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально – економічного та культурного розвитку села, земельної реформи та охорони навколишнього сердовища.

5

Шевчук В.М. пенсіонер

 

6.10. Склад виконавчого комітету ради (крім голови та секретаря ради)

№ з/п

Прізвище, ім’я,

 по-батькові

Дата народження

Освіта

Посада

та місце роботи

1.

Шуверткова Ірина Іванівна

17.06.1972р.

вища

Директор ЗОШ 1-3ст.

2.

Кушнір Богдан Миколайович

3.04.1978р.

вища

Директор ЗОШ-інтернату

3.

Андрущак Ганна Іванівна

12.02.1956р.

Зав. сільською бібліотекою

4.

Сметана Володимир Петрович

13.03.1985р.

вища

Спортивний інструктор

5.

Добрянський Петро Антонович

27.11.1937р.

вища

пенсіонер

6.11. Депутатами районної (обласної) ради обрано:

1._Огороднік  Микола Антонович_- депутат районної ради____________

     2._________________________________________________________

7. Органи самоорганізації населення

Всього органів самоорганізації____, в них бере участь ____ чол.

У тому числі:

Громадське формування

з охорони громадського порядку  , в ньому бере участь _-___чол.

 

Дільничний інспектор ______________________________, тел._____

8. ПІДПРИЄМСТВА,

що розташовані на території ради

  8.1. Промислові підприємства

 

з/пНазва підприємства

П І П керівника,

 № телефона,

e-mail

Види  промисло-вої продукції

Станом на 01.01.2012

Кількість працю-ючих

середня заробітнаплата

1.

 

 

8.2. Підприємства сільськогосподарського виробництва

Назва підприємства

П І П керівника,

 № телефона,

e-mail

Види  с/г

 продукції

Станом на 01.01.2012

Кількість працюючих

середня заробітна

плата

СТОВ
СК
ФГ

Динько Микола Петрович

зернові

1

Інші ТОВ Агрофірма „Ансевіан”

Марценкевич Оксана Анатоліївна

зернові

4

СФГ „Оріана”

Андрушко Василь Васильович

зернові

2

 

8.2.1.Одноосібники, які самостійно обробляють земельні паї

з/пП І П одноосібника

Кількісний

склад сімей

Види  с/г продукції

Наявність с/г техніки

1Голуб Надія  Антонівна

зернові

 2Марцінкевич Зінаїда Дмитрівна

зернові

 3Білоус  Зінаїда  Василівна

зернові

 4Кривошия Олександра Іванівна

зернові

 5Журба Тетяна Іванівна

зернові

 6Підгородецький Микола Григорович

зернові

трактора

7Лапко Володимир Карпович

зернові

 8Вармінський Михайло Миколайович

зернові

трактора

9Рогачевська Ганна Ананіївна

зернові

 10Пригладь  Ганна Іванівна

зернові

 11Пригладь  Галина  Максимівна

зернові

 12Білоброва  Анастасія  Тимофіївна

зернові

 13Гонтар Семен Ігнатович

зернові

 14Марамон Володимир Володимирович

зернові

 15Маковська  Віта Вікторівна   16Соломон  Євгена  Захарівна

зернові

 17Луценко Людмила Іванівна

зернові

 18Богач  Іван  Дем’янович

зернові

 19Лоборчук  Надія  Петрівна

зернові

 20Лоборчук  Іван  Семенович

зернові

 21Лоборчук  Петро  Іванович

зернові

трактора

22Лоборчук  Валентина  Володимирівна

зернові

 23Дильова  Майя  Григорівна

зернові

 24Дичаківська  Ганна  Федорівна

зернові

 25Пирожик  Станіслава  Якимівна

зернові

 26Мазур  Лідія  Степанівна

зернові

 27Гуменюк  Сергій Сергійович

зернові

 28Гуменюк Ірина Миколаївна   29Пронцель  Марія  Степанівна

зернові

 30Мазур Марія   Домінівна

зернові

 31Жолобняк  Анастасія  Тимофіївна

зернові

 32Чавалах  Софія  Аксентіївна

зернові

 33Радіонов  Василь  Миколайович

зернові

трактора,комбайна

34Рогачевський  Борис Сафронович

зернові

 35Рогачевська  Зінаїда  Захарівна

зернові

 36Ткачук  Надія  Борисівна

зернові

 37Валентюк  Броніслав  Петрович

зернові

Трактора

38Валентюк  Леоніда  Домінівна

зернові

 39Білінська  Катерина  Іванівна

зернові

 40Ткачук   Ганна  Яківна

зернові

 41Крутий  Микола Петрович

зернові

Трактора

42Ткачук  Петро  Іванович

зернові

 43Чавалах  Віктор  Володимирович

зернові

 44Рисюк  Ніна  Іванівна

зернові

 45Рисюк  Василь Павлович

зернові

Трактора

46Рисюк  Василь  Павлович

зернові

трактора

47Дильова Ольга Миколаївна

зернові

 48Заболотний  Михайло Михайлович

зернові

 49Гевелюк  Володимир  Миронович

зернові

 50Бернада  Михайло Сергійович

зернові

 51Заболотна  Станіслава Михайлівна

зернові

 52Бернада  Володимир  Михайлович

зернові

 53Фабіжевська  Володимир Сигизмундович

зернові

 54Бойчук  Ганна Іванівна

зернові

 55Валентюк Леонід Броніславович

зернові

трактора

56Динько  Марія  Сигизмундівна

зернові

 57Буханцева  Ганна Петрівна

зернові

 58Кравчук  Костянтин Михайлович

зернові

 59Гуцал  Наталія  Федорівна

зернові

 60Динько Євгена  Аксентіївна

зернові

 61Заболотна  Владислава Броніславівна

зернові

 62Гевелюк Микола Володимирович   63Мамчур  Василь Васильович

зернові

 64Вармінська  Віра Макарівна

зернові

 65Вармінський  Віктор Миколайович

зернові

 66Гевал  Василь  Михайлович

зернові

трактора

67Гуменюк  Михайло Іванович

зернові

 68 Сірецька Раїса Василівна

зернові

 69Талімонов Руслан Васильович

зернові

 70Гевал  Михайло Володимирович

зернові

 71Кільмар Василь  Васильович

зернові

 72Крута Анастасія  Андріївна

зернові

 73Побережний  Анатолій Миколайович

зернові

Трактора

74Плясецька  Катерина  Григорівна

зернові

 75Богач  Михайло  Семенович

зернові

 76Богач Микола  Семенович

зернові

 77Олійник  Ганна Петрівна

зернові

 78Олійник  Сергій  Васильович

зернові

 79Олійник  Василь  Володимирович

зернові

Трактора

80Сметана  Петро Анатолійович

зернові

 81Гуменюк  Віктор  Григорович

зернові

 82Костєва  Марія  Павлівна

зернові

 83Олійник  Віктор Володимирович

зернові

трактора

84Футорняк  Людмила Владиславівна

зернові

 85Гевелюк  Фросина Савівна

зернові

 86Гевелюк  Іван  Володимирович

зернові

 87Побережний Володимир Улянович

зернові

 88Побережна  Галина Андріївна

зернові

 89Дичаківський  Микола Анатолійович

зернові

 90Дичаківська  Валентина Анатолівна

зернові

 91Бернада  Ніна Павлівна

зернові

 92Войт  Олена Миколаївна

зернові

 93Войт  Володимир Захарович

зернові

 94Войт  Микола Володимирович

зернові

трактора

95Беренда Іван Ілліч

зернові

 96Беренда  Марія Гаврилівна

зернові

 97Гевал Микола Володимирович

зернові

 98Бернада Галина Прокопівна

зернові

 99Шевчук  Віталій Михайлович

зернові

трактора

100Шевчук Лідія Сергіївна

зернові

 101Заріцький  Віктор  Іванович

зернові

Комбайна

102Заріцька  Надія Вікторівна

зернові

 103Заріцька  Оксана Вікторівна

зернові

 104Бурковський  Анатолій Володимирович

зернові

Трактора

105Бурковська  Світлана Вікторівна

зернові

 106Бурковський  Артур Анатолійович

зернові

 107Соломон Ганна Захарівна

зернові

 108Каритун  Ніна  Улянівна

зернові

 109Каритун  Василь Аксентійович.

зернові

Трактора

110Собчук  Надія Михайлівна

зернові

 111Ткачук  Ніна Миколаївна

зернові

 112Ткачук  Володимир Іванович

зернові

 113Павлик   Тетяна  Дем’янівна

зернові

 114Соломон  Ганна Іванівна

зернові

 115Гриник   Віра  Анатоліївна

зернові

 116Мазур  Олександра Карпівна

зернові

 117Цмикайло  Петро Михайлович

зернові

 118Бернада  Микола  Якович

зернові

 119Богач Василь Іванович

зернові

 120Гевелюк Тетяна Вікторівна

зернові

 121Ткачук Наталія Василівна

зернові

 122Сметана Ганна Авксентіївна

зернові

 123Талімонов Руслан Васильович

зернові

 124Голуб Ганна Мойсеївна

зернові

 125Гуменюк Микола Юрійович

зернові

 126Вінславська Ганна Онуфріївна

зернові

 127Лобков Володимир Йосипович

зернові

 128Мазур Антоніна Іванівна

зернові

 129Богач Василь Васильович

зернові

 130Поворознюк Фросина Павлівна

зернові

 131132Ткачук Лідія Олексіївна

зернові

 133Кринтовський Олександр Володимирович

зернові

 134Плясецька Тетяна Миколаївна

Зернові

 135Богач Вячеслав Федорович

Зернові

 136Рисюк Микола Павлович

Зернові

 137Богач  Тетяна Савівна

Зернові

 138Кривошия Микола Петрович

Зернові

 

 

 

9. Установи, які є комунальною власністю

 територіальної громади

 (зазначити про наявність/відсутність свідоцтва на право власності (у  кожній установі окремо))

9.1. Охорона здоров’я

Назва медичних закладів

Станом на 01.01.2012

Кількість закладів

кількість працівників

Форма власності*

дільничні лікарні   лікарські амбулаторії   ФАПи

1

2

сільська

 

9.2. Освіта

Назва закладів

Станом на 01.01. 2012

    Форма

власності *

Кіль-

 

кістьРозра-

хункова кількість місць          В них:Вчителів,

вихова-телівУчнів,

дітейШкіл:     В т.ч.: ЗОШ I-III ст.140028 комунальна районна ЗОШ I-II ст.      ЗОШ I ст.     Шкіл-садків     Шкіл-інтернатів12005492комунальна обласнаГімназій     Інших діючих закладів освіти1506 комунальна сільськаПриміщень недіючих освітянських закладів

*  для комунальної форми власності зазначити її рівень: сільська, міська, районна, обласна.

10. Інші установи, які працюють на території

__Соколівської сільської__ ради 

з/п Назва

підприємства

(установи) Власник

П І П керівника

(№ телефону)

Напрямок діяльностіКількість

 

працюючихРічний обсяг (грн)1.(До прикладу)

– млин     2.- перукарня     3.- кузня     4.-                                 – авторемонтні майстерні     5.-                                 Інші

11. Торгівля

Назва торговельних установ

Станом на 01.01.2012

Кіль-кість

П І П підприємця чи зав. магазином

Вид торгівлі

Кількість робочих місць

Всього торговельних установ

 

з них:    – магазини райспоживспілки    – приватні Радіонов В.М.

Бернада Л.П.

Бернада В.М.

Савіцька Р.А.

КириченкоК.П.

Меланчук В.І.

Стахова Н.Б.

Бернада М.М.

Роздрібна торгівля

-\-

-\-

-\-

-\-

-\-

-/-

 – ринки    – торговельні майданчики

 

 

12. Послуги зв’язку

Станом на

01.01.2012

Наявність АТС

1

Кількість телефонізованих населених пунктів

1

Кількість абонентів

138

Кількість радіоточок

4

 

13. Житлово-комунальне господарство та благоустрій території

(станом на 01.01.2012)

Всього населених пунктів  __1___, з них газифіковано __1_____

Протяжність розподільчих газопроводів __20_ км

Опалення закладів соціальної сфери:

–                                          газифіковано закладів соціальної сфери (перелік)

школи,сільська рада,ФАП, відділення зв`язку,бібліотека_;

–                                          потребують газифікації чи заміни системи опалення (вказати)

дитячий садок, СБК;

–                                          мають пічне опалення (вказати)________;

–                                          не опалюються (вказати, які заклади)_Сільський БК_;

Населені пункти, що мають водогони (протяжність в км)_______;

Криниць громадського користування   __19___;

–                   з них потребують ремонту __15____

Наявність вуличного освітлення:

–         протяжність _700_ км;

–         кількість ліхтарів ___11 шт.___

Озеленення:

–         наявність парків, скверів __2__;

–         квітників ___10____;

–         кількість дерев ________;

–         інвентаризовано вікових дерев ______

Наявність стадіонів __1___;  спортивних майданчиків _2__

 

Вивезення твердих побутових відходів

кількість сміттєзвалищ __1___, з них:

–         паспортизовано ___немає___;

–         упорядковано ___1___ ;

–         кількість вивезених побутових відходів у 2011 році _______

Утримання кладовищ

–         всього кладовищ ___2___, з них:

–         мають огорожу_____2___;

–         її протяжність __400___(м);

–         наявність ритуального майданчика __2____;

–         наявність туалетів __1____

  1. 14.     Протипожежний захист населених пунктів

Наявність МПО, фінансування________;

Кількість робочих місць ______;

Забезпечення пожежними автомобілями:

– нормативна потреба _______

– фактична наявність________;

Забезпечення  вогнегасниками закладів соціальної сфери___всі___;

Наявність під’їзду  до водойми (крана у башті) для забирання води пожежними машинами у випадку пожежі ________є________

  1. 15.     Засоби масової інформації, найбільш популярні в громаді

з/п

Назва періодичного видання

Кількість передплатників

у 2012 році

1

Подільські вісті

167

2

Вперед

165

3

Є/Поділля

30

4

Порадниця

22

5

Є/Сімейна

32

 

16.  Історичні відомості про населені пункти

(короткий текст)

  Збереглися такі відомості в „Єпархіальних відомостях” за1901 рік „ Село Стара і Нова Соколівка розташовані на двох косогорах при річці Ушиці.. Згадується в історичних актах 16 століття Стара Соколівка належала панам Коробчевським та Змончило. Нова Соколівка – графу Орловському

 

16.1. Шановані ветерани та ініціативні люди, що проживають в громаді, відомі люди, вихідці з територіальної громади

з/п

П.І.П.

Рік

народження

Де працював

(працює)

Освіта,

фах

Громадська

(партійна,

релігійна)

діяльність

1

Проскурівський А.Ф.

1944р.н.

Пенсіонер

вища

2

Чабан Г.М.

1944р.н.

пенсіонерка

Середня – спеціальна

3

Добрянський П.А.

1937р.н.

Пенсіонер

вища

 

16.2.  Основні історичні та історико-архітектурні пам’ятки

 

  17. Колективи художньої самодіяльності

          1. Гурт „Соколи”

          2. Духовий оркестр

 

18.  Футбольні, волейбольні команди, спортивні досягнення сільської молоді, школярів

Футбольна команда „Сокіл”

 

19.  Місцеві осередки політичних партій

з/пНазви політичних партійКількість

членівП І П  керівникаПосада та місце роботи керівника, телефон

 

20.  Релігійні громади

з/пНазва церквиДата Храмовго празника

До якої конфесії належить

П І П священика

Кількість

 

прихожанАктивісти

церковної громади1Успеніє Пресвятої Богородиці

28 серпня Сакуляк

Володимир

Дмитрович80015

 

21.  Громадські організації

з/пНазва, дата створенняКількість

членівП І П керівникаПосада та місце роботи керівника, телефон

 

22.  Участь сільської (селищної)  ради в проекті ЄС/ПРОООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», інших проектах

Назва мікропроекту _____________________________________

Загальна вартість _______________________________________

Стадія впровадження ____________________________________

 

23. Пріоритетні напрямки розвитку території

1.______________________________________________________

 

Соколівський  сільський голова ___________                   А. Шевчук

                                                                                            (підпис)              (Прізвище, ім’я, по батькові)