О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

 

У відповідності до Положення про порядок приватизації нежитлових будівель (приміщень) спільної власності територіальних громад Ярмолинецького району, затвердженого рішенням Ярмолинецької районної ради від 27.07.2016 року, з метою визначення особи, яка у встановленому законодавством порядку має право на проведення аукціону, комітет з питань приватизації Ярмолинецької районної ради оголошує конкурс на право проведення аукціону по об’єкту : 13/100 частини в праві власності на нежитлове приміщення, приміщення аптеки з вбудованим магазином, з площею 33,9 кв.м., що розташоване за адресою: Хмельницька область, Ярмолинецький район, смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець (сквер біля меморіалу загиблим воїнам), будинок 5.

Особи, які у встановленому законодавством порядку мають право на проведення аукціону вищевказаного об’єкта до 25 вересня 2017 року включно подають до комітету з питань приватизації заяви на право проведення аукціону із належним чином засвідченими копіями відповідних документів на право його проведення в яких зазначають вартість за послуги проведення аукціону.

Документи просимо подавати в запакованих конвертах з написом комітету з питань приватизації за адресою: смт. Ярмолинці площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Ярмолинецька районна рада.

Особа, яка у встановленому законодавством порядку має право на проведення аукціону визначатиметься на засіданні комітету з питань приватизації шляхом вивчення пропозиції та визначення даної особи за найнижчою вартістю за послуги проведення аукціону