ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ОБ’ЄКТІВ

Повна назва документа державного планування:

Детальний план території обмеженої вулицями Мічуріна, І.Франка,

М. Базарової та проїздом з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, що належить Богачу В.М. на правах приватної власності з «для ведення особисто-селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд території смт. Ярмолинці.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Ярмолинецька селищна рада. Юридична адреса: 32100, Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, смт Ярмолинці, вул. Центральна, 14. Телефон: +38 038 532- 18-33; Електронна пошта: yarm.selrada@ukr.net.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Відповідно до ст. 10 та ст. 12 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”, громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розпочато з дня її оприлюднення на сайті Ярмолинецької районної ради   та триватиме до 29 червня 2019 року.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі ,тому числі в електронному вигляді зауваження , пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Ознайомитися з повним текстом заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території, можна за адресою: Хмельницька обл., смт Ярмолинці, вул. Центральна, 14.

Подати свої зауваження та пропозиції можна до заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Ярмолинецької селищної ради Чепрака Юрія Вікторовича.

Строк подання зауважень та пропозицій здійснюється до 29 червня 2019 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку не розглядаються.