ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

Сьоме скликання

Пленарне засідання 35 позачергової сесії районної ради

Результати поіменного голосування

від  01  листопада  2018 року

Поіменне голосування з питання «Про внесення змін до «Програми розвитку та підтримки первинної медико – санітарної допомоги Ярмолинецького району Хмельницької області на 2018  рік»

Загальний склад районної ради – 34 депутати
За — 25 Проти — 0 Утрималися — 0 Не голосували  — 0 Відсутні -8
Рішення прийнято.
Андрушко В.В. за Копицяк Л.Ф. за  
Бакун Ю.І. за Корольчук П.М. за  
Баліцький І.М за Кузь Ю. П. за  
Безушко В.І. за Кушнір Н.Ф. за  
Білик Л.П. за Лис  Б.М. за  
Верхогляд  В.Ф. відсутній Масловський І.Б. відсутній  
Головко Д.А. за Міходуй Є.В. за  
Гопчак А.Б. вісутня Надаховська  А.В. за  
Гудз А.Г. за Огороднік  М.А. за  
Гуменюк А.М. за Паздерник М.А. за  
Гуцал  С.А. за Пантелеймонов А.І. відсутній  
Дідик С.І. відсутній Побережний Л.І. за  
Дригула В.С. відсутній Постовіт В.М. за  
Забавський М.М. за Трач В.В. відсутній  
Зубко Л.С. за Трембач М.І. за  
Кобринський А.О. за Чернявський В.М. відсутній  
    Чорний І.П. за  

 

Поіменне голосування з питання «Про угоди між Ярмолинецькою районною радою та сільськими радами на прийняття та передачу іншої субвенції з сільського бюджету  районному бюджету»

Загальний склад районної ради – 34 депутати
За — 25 Проти — 0 Утрималися — 0 Не голосували  — 0 Відсутні -8
Рішення прийнято.
Андрушко В.В. за Копицяк Л.Ф. за  
Бакун Ю.І. за Корольчук П.М. за  
Баліцький І.М за Кузь Ю. П. за  
Безушко В.І. за Кушнір Н.Ф. за  
Білик Л.П. за Лис  Б.М. за  
Верхогляд  В.Ф. відсутній Масловський І.Б. відсутній  
Головко Д.А. за Міходуй Є.В. за  
Гопчак А.Б. вісутня Надаховська  А.В. за  
Гудз А.Г. за Огороднік  М.А. за  
Гуменюк А.М. за Паздерник М.А. за  
Гуцал  С.А. за Пантелеймонов А.І. відсутній  
Дідик С.І. відсутній Побережний Л.І. за  
Дригула В.С. відсутній Постовіт В.М. за  
Забавський М.М. за Трач В.В. відсутній  
Зубко Л.С. за Трембач М.І. за  
Кобринський А.О. за Чернявський В.М. відсутній  
    Чорний І.П. за  

 

Поіменне голосування з питання «Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення процесу виконання Ярмолинецькою районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2018 рік»

Загальний склад районної ради – 34 депутати
За — 24 Проти — 0 Утрималися — 0 Не голосували  — 0 Відсутні — 9
Рішення прийнято.
Андрушко В.В. за Копицяк Л.Ф. за  
Бакун Ю.І. за Корольчук П.М. за  
Баліцький І.М за Кузь Ю. П. за  
Безушко В.І. за Кушнір Н.Ф. за  
Білик Л.П. за Лис  Б.М. за  
Верхогляд  В.Ф. відсутній Масловський І.Б. відсутній  
Головко Д.А. за Міходуй Є.В. за  
Гопчак А.Б. вісутня Надаховська  А.В. відсутня  
Гудз А.Г. за Огороднік  М.А. за  
Гуменюк А.М. за Паздерник М.А. за  
Гуцал  С.А. за Пантелеймонов А.І. відсутній  
Дідик С.І. відсутній Побережний Л.І. за  
Дригула В.С. відсутній Постовіт В.М. за  
Забавський М.М. за Трач В.В. відсутній  
Зубко Л.С. за Трембач М.І. за  
Кобринський А.О. за Чернявський В.М. відсутній  
    Чорний І.П. за  

Поіменне голосування з питання «Про  внесення змін до районного бюджету на 2018 рік»

Загальний склад районної ради – 34 депутати
За — 24 Проти — 0 Утрималися — 0 Не голосували  — 0 Відсутні -9
Рішення прийнято.
Андрушко В.В. за Копицяк Л.Ф. за  
Бакун Ю.І. за Корольчук П.М. за  
Баліцький І.М за Кузь Ю. П. за  
Безушко В.І. за Кушнір Н.Ф. за  
Білик Л.П. за Лис  Б.М. за  
Верхогляд  В.Ф. відсутній Масловський І.Б. відсутній  
Головко Д.А. за Міходуй Є.В. за  
Гопчак А.Б. вісутня Надаховська  А.В. відсутня  
Гудз А.Г. за Огороднік  М.А. за  
Гуменюк А.М. за Паздерник М.А. за  
Гуцал  С.А. за Пантелеймонов А.І. відсутній  
Дідик С.І. відсутній Побережний Л.І. за  
Дригула В.С. відсутній Постовіт В.М. за  
Забавський М.М. за Трач В.В. відсутній  
Зубко Л.С. за Трембач М.І. за  
Кобринський А.О. за Чернявський В.М. відсутній  
    Чорний І.П. за  

 

Поіменне голосування з питання «Про встановлення тарифів на послуги та теплопостачання, що надаються комунальним підприємством «Теплокомуненерго» для установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевого бюджетів, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання»

Загальний склад районної ради – 34 депутати
За — 21 Проти — 0 Утрималися — 0 Не голосували  — 0 Відсутні -12
Рішення прийнято.
Андрушко В.В. за Копицяк Л.Ф. за  
Бакун Ю.І. за Корольчук П.М. відсутній  
Баліцький І.М за Кузь Ю. П. за  
Безушко В.І. за Кушнір Н.Ф. за  
Білик Л.П. за Лис  Б.М. за  
Верхогляд  В.Ф. відсутній Масловський І.Б. відсутній  
Головко Д.А. за Міходуй Є.В. за  
Гопчак А.Б. вісутня Надаховська  А.В. відсутня  
Гудз А.Г. за Огороднік  М.А. відсутній  
Гуменюк А.М. за Паздерник М.А. за  
Гуцал  С.А. за Пантелеймонов А.І. відсутній  
Дідик С.І. відсутній Побережний Л.І. за  
Дригула В.С. відсутній Постовіт В.М. за  
Забавський М.М. за Трач В.В. відсутній  
Зубко Л.С. відсутня Трембач М.І. за  
Кобринський А.О. за Чернявський В.М. відсутній  
    Чорний І.П. за  

Поіменне голосування з питання «Про затвердження Статуту комунального підприємства «Теплокомуненерго» Ярмолинецької районної ради Хмельницької

області у новій редакції»

Загальний склад районної ради – 34 депутати
За — 21 Проти — 0 Утрималися — 0 Не голосували  — 0 Відсутні -12
Рішення прийнято.
Андрушко В.В. за Копицяк Л.Ф. за  
Бакун Ю.І. за Корольчук П.М. відсутній  
Баліцький І.М за Кузь Ю. П. за  
Безушко В.І. за Кушнір Н.Ф. за  
Білик Л.П. за Лис  Б.М. за  
Верхогляд  В.Ф. відсутній Масловський І.Б. відсутній  
Головко Д.А. за Міходуй Є.В. за  
Гопчак А.Б. вісутня Надаховська  А.В. відсутня  
Гудз А.Г. за Огороднік  М.А. відсутній  
Гуменюк А.М. за Паздерник М.А. за  
Гуцал  С.А. за Пантелеймонов А.І. відсутній  
Дідик С.І. відсутній Побережний Л.І. за  
Дригула В.С. відсутній Постовіт В.М. за  
Забавський М.М. за Трач В.В. відсутній  
Зубко Л.С. відсутня Трембач М.І. за  
Кобринський А.О. за Чернявський В.М. відсутній  
    Чорний І.П. за  

 

Поіменне голосування з питання «Про ремонт даху приміщення Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів»

Загальний склад районної ради – 34 депутати
За — 20 Проти — 0 Утрималися — 0 Не голосували  — 0 Відсутні -13
Рішення прийнято.
Андрушко В.В. за Копицяк Л.Ф. за  
Бакун Ю.І. за Корольчук П.М. відсутній  
Баліцький І.М за Кузь Ю. П. за  
Безушко В.І. за Кушнір Н.Ф. за  
Білик Л.П. за Лис  Б.М. за  
Верхогляд  В.Ф. відсутній Масловський І.Б. відсутній  
Головко Д.А. відсутній Міходуй Є.В. за  
Гопчак А.Б. вісутня Надаховська  А.В. відсутня  
Гудз А.Г. за Огороднік  М.А. відсутній  
Гуменюк А.М. за Паздерник М.А. за  
Гуцал  С.А. за Пантелеймонов А.І. відсутній  
Дідик С.І. відсутній Побережний Л.І. за  
Дригула В.С. відсутній Постовіт В.М. за  
Забавський М.М. за Трач В.В. відсутній  
Зубко Л.С. відсутня Трембач М.І. за  
Кобринський А.О. за Чернявський В.М. відсутній  
    Чорний І.П. за